Jan Imants (klassiek ballet, jazz, combi) HOOFDDOCENT

Jan geeft als sinds 2005 les binnen danscentrum Boléda. In 2011 nam hij samen met Sarah Vandebosch de artistieke leiding over van Philip Vervoort. Sinds 2016 is Jan hoofddocent van het danscentrum. Jan heeft reeds les gegeven in verschillende dansscholen in Limburg zoals Imago Tijl, Danscentrum Danza, Dansstudio Art-Mania…
Jan behaalde zijn pedagogisch diploma als onderwijzer in 2009.
jan.imants@danscentrumboleda.be

Pieter-Jan Beckers (Jazz, Hiphop, High Heels)

Pieter-Jan geeft sinds 2021 dansles binnen ons danscentrum. In 2022 studeerde hij af aan de Fontys Hogeschool als dansdocent in Jazz, Urban en Klassiek.
pieterjan.beckers@danscentrumboleda.be

Lynn Christis (Hiphop)

Lynn begon op 5-jarige leeftijd met dansen bij dansschool ‘Brand new style’.
Op latere leeftijd schakelde ze over naar ‘Freak out Dance academy’ waar ze ook vier jaren lessen hiphop gegeven heeft.
Lynn kijkt er naar uit om met de dansers van danscentrum Boléda haar passie te delen!
Haar pedagogisch diploma heeft ze behaald als leerkracht middelbaar onderwijs.
lynn.christis@danscentrumboleda.be

Sofie Neyens, Tessa Vandekerkhof en Anne Bergmans (kleuterdans, préballet)

Deze drie gemotiveerde dames dansen sinds 6-jarige leeftijd bij danscentrum Boléda en hebben een stevige basis klassiek ballet en jazz.
Vanaf dit lesjaar zullen ze de kinderen van kleuterdans en préballet met veel enthousiasme ontvangen in hun lessen.
Sofie is afgestudeerd als leerkracht lager onderwijs.
Anne en Tessa hebben reeds veel ervaring met kinderen als monitor op jeugdkampen.
anne.bergmans@danscentrumboleda.be
sofie.neyens@danscentrumboleda.be
tessa.vandekerkhof@danscentrumboleda.be

Ruben Vis & Annelies Weltens (Dansinitiatie)
Ruben en Annelies zijn al jaren actief als danser binnen ons danscentrum in de dansstijlen Klassiek en Jazz.
Samen vormen ze een zeer goed team dat met veel enthousiasme de dansers van dansinitiatie begeleidt in de eerste stappen richting klassieke danstechniek.
ruben.vis@danscentrumboleda.be
annelies.weltens@danscentrumboleda.be
Michelle Schouteden (Klassiek Junior)
Michelle heeft reeds meer dan 20 jaar danservaring binnen ons danscentrum. Met haar stevige basis is ze de ideale persoon om de dansers van klassiek verder te begeleiden.
michelle.schouteden@danscentrumboleda.be
Tine Donckers (Klassiek Junior)
Tine is sinds dit jaar een nieuwe aanwinst in het docententeam. Als danser is ze gespecialiseerd in Klassiek Ballet.
Ze heeft reeds verschillende jaren ervaring in het geven van dansles en heeft een pedagogisch diploma als leerkracht lager onderwijs op zak.
Tine is dus de ideale docent om de dansers van Klassiek Junior te begeleiden!
tine.donckers@danscentrumboleda.be
Babiche Gielen (Klassiek Junior + Pointes)
Babiche Gielen was sinds jongsaf al bezeten van klassiek ballet. Ze heeft hier dan ook vele ervaringen in deze stijl opgedaan als danser en als docent.
Na enkele vervangen gedaan te hebben, heeft ze de smaak opnieuw te pakken gekregen om les te geven.
Wij zijn dus erg blij om haar te mogen verwelkomen binnen het docententeam!
babiche.gielen@danscentrumboleda.be
Jana Cox, Seppe Hollanders & Marie Van Geyseghem (Hiphop Junior)
Jana, Marie en Seppe hebben enkele jaren met veel enthousiasme als assistent bijgetreden in de hiphoplessen.
Hierdoor hebben ze een ideale voorbereiding gekregen om zelf lessen te geven en te leiden in deze dansstijl.
Met hun enthousiasme, talent en creativiteit staan leuke en leerrijke lessen garant!
jana.cox@danscentrumboleda.be
seppe.hollanders@danscentrumboleda.be
marie.vangeyseghem@danscentrumboleda.be